Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

30-ту річницю Дня Незалежності України Козинська...

30-ту річницю Дня Незалежності України Козинська територіальна громада відзначила у селі Великі Дмитровичі. З головним державним святом громаду привітали Козинський селищний голова Валерій Володимирович Гартік та староста Великодмитровицького старостинського округу Козинської ТГ Світлана Петрівна Божко.
Уже стало гарною традицією Великих Дмитровичів цього дня проводити ігри стронгменів «Козацькі розваги». У заході взяли участь 4 команди з Великих Дмитровичів, Старих Безрадичів, Підгірців та Козина. Кожна команда складалася із 5-ти учасників, яким довелося пройти близько десяти видів різноманітних випробувань, де чоловіки продемострували гарну фізичну підготовку, спритність та силу. Усі конкурси були не лише цікавими, а й видовищними, різними за складністю, і вимагали від учасників сили, швидкості, спритності та витривалості.
Команду Козина очолив капітан Олександр Загородній, який розповів, що усі учасники команди займаються певними видами спорту, хоча до «Козацьких розваг» по-особливому не готувалися.
Капітаном команди зі Старих Безрадичів був Тарас Ковальчук. Чоловік зізнався, що у іграх стронгменів вперше бере участь, захотілось випробувати власні сили.
Підгірцівську команду очолив Руслан Царинок. Перед початком змагань він гідно оцінив суперників і зазначив, що тут представлені хороші супротивники з якими буде цікаво позмагатися.
Головним суддею змагань був абсолютний чемпіон України з пауерліфтингу Денис Наумець, який озвучив результати змагань. Тож, перше місце посіла команда зі Старих Безрадичів, друге місце – Козинські козаки, а два третіх місця посіли команди з Підгірців та Великих Дмитровичів.
Учасників нагородили медалями та грамотами. А команда, що посіла перше місце отримала кубок переможця.
Головний спеціаліст з питань молоді та спорту відділу освіти, культури, молоді та спорту Козинської селищної ради Олександр Волошин розповів, що цей кубок буде перехідним. А самі змагання організатори планують зробити щорічними, щоб довести, що у Козинській громаді - є справжні козаки, сильні тілом і духом!

наверх