селищна рада

Обухівського району
Київської області

Із бойовим характером…

Заняття спортом, яке зі звичайного хобі перетворилося у стиль життя. Саме так характеризує для себе вільну боротьбу атлет, майстер спорту Олексій Іванович Полосенко. Цим видом спорту, чоловік займається близько 30 років. Розпочинав займатися боротьбою у містечку Богуславі. Вперше на заняття, тоді ще маленького хлопчика, привів брат. І з тих пір поступово, крок за кроком Олексій досягав поставленої мети. Спочатку, брав участь у міських та районних турнірах з вільної боротьби, вигравав кубки України, а згодом брав участь у чемпіонатах Європи та світу.
У дорослому віці Олексій продовжує тренуватися та бере участь у чемпіонатах світу з цього виду спорту, у категорії «ветерани». У 2010 році, на чемпіонаті світу у Болгарії атлет посів 10 місце. А нещодавно, він повернувся із Світової першості з вільної та греко-римської боротьби серед ветеранів, яка відбулась столиці Грузії (Тбілісі). Серед його суперників були представники Ірану, Індії, Монголії, Казахстану, Росії, Вірменії, Грузиії, Туреччини та України.
За словами Олексія, по відношенню до нього жереб був прихильним, і він одразу потрапив до 1/8 фіналу. За вихід у чверть фіналу Олексій боровся із атлетом з Індії, якому, на жаль, поступився. «Трохи недооцінив можливості суперника», - розповів Олексій Полосенко. Тож серед 14 борців, які були у категорії Олексія, він зайняв «золоту» середину, посівши 8 місце.
Але чоловік не дуже засмутився, адже головною метою участі у чемпіонаті світу, була перевірка власних вольових і фізичних якостей. Участь у чемпіонатах подібного рівня, спонукає до розвитку, подальшої праці над собою.
У Олексія Івановича є маленький син, який також займається вільною боротьбою. І своїм прикладом чоловік демонструє синові справжні чоловічі та людські якості.
До чемпіонату світу, спортсмен готувався протягом кількох місяців. Тренувався на базі спортивного комплексу смт Козин. «Моїми спаринг-партнерами були вихованці місцевої секції з вільної боротьби, яку веде Олександр Олексійович Волошин Костянтин Мірошник і Євгеній Поліщук. Вони мають хорошу підготовку і були для мене сильними спаринг партнерами».
Олексій Полосенко щиро вдячний Козинській селищній раді на чолі з головою Валерієм Володимировичем Гартіком та депутатському корпусу, які посприяли спортсменові у поїздці на чемпіонат світу.
Одразу повернувшись із Грузії, борець взявся готуватися до наступного чемпіонату світу, який у 2020 році пройде в Афінах.