Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Козинська селищна рада оголошує конкурс з відбору виконавця робіт із землеустрою

Вид робіт: розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

Мета: встановлення місця розташування земельної ділянки, її меж, розмірів, правового статусу, кількісних та якісних характеристик, необхідних для ведення Державного земельного кадастру, формування земельної ділянки комунальної власності.

Дані про земельну ділянку: орієнтовна площа земельної ділянки 0,1000 га, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, що розташована на території Київської області, Обухівського району, смт. Козин, вул. Партизанська.

Умови конкурсу та перелік документів, які подаються на конкурс, наведені в Положенні про конкурсний відбір виконавців робіт із землеустрою, нормативної грошової оцінки земельних ділянок, яке затверджене рішенням двадцять п’ятої сесії Козинської селищної ради восьмого скликання № 14 від 08.09.2022 року, та розміщені на сайті Козинської селищної ради (www.kosin.org.ua).
Адреса для подання документів для участі в конкурсі: 08711, Київська область, Обухівський район, смт. Козин, вул. Партизанська, 2, приймальня селищного голови.

Телефон для довідок: +38(063)954-91-78

Термін прийняття документів: протягом 10 календарних днів з дня виходу оголошення про проведення конкурсу, а саме до 28 листопада 2022 року включно.

Дата та місце проведення конкурсу: 06 грудня 2022 року об 11.00 в приміщенні Козинської селищної ради за адресою: Київська область, Обухівський район, смт. Козин, вул. Партизанська, 2.

наверх