Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

НЕ ЗАЛИШИЛИ НА ОДИНЦІ З БІДОЮ

17 квітня делегація з Обухівської районної ради разом із секретарем Козинської селищної ради Тетяною Черванчук відвідали родину Моляр із с.Старі Безрадичі, у яких напередодні Великодня згорів будинок. Тому сьогодні родина змушена тимчасово жити в Старобезрадичівському дитячому садку.
Нагадаємо, що кілька днів назад у дитячому будинку сімейного типу, в якому проживала родина з 12-ти осіб (10 з яких - діти віком від 10-ти до 17-років), внаслідок короткого замикання була спричинена страшна пожежа. На щастя, усі залишились живими, але для відновлення будинку потрібні значні кошти та час.
Першими хто відреагував на людське горе були голова Обухівської районної ради Лариса Ільєнко і Козинський селищний голова Валерій Гартік. На позачерговій сесії, депутати Козинської селищної ради підтримали пропозицію виділити із бюджету смт Козин 100 000 грн. на допомогу дитячому будинку сімейного типу. Оскільки цей будинок знаходиться на балансі Обухівської райради, виділені кошти направлено у вигляді субвенції.

наверх