селищна рада

Обухівського району
Київської області

НОВІ ЗДОБУТКИ БОРЦІВ З КОЗИНА

26 грудня у м. Українка відбувся XVI - традиційний турнір Обухівської ДЮСШ з вільної боротьби серед юнаків та дівчат присвячений дню Святого Миколая. Команду СК «Козин» представляли 6 спортсменів, вихованців секції з вільної боротьби (тренер О.О.Волошин).

Змагання пройшли з дотриманням карантинних обмежень, температурний скринінг, відсутність глядачів, невеликі вікові групи, дотримання дистанцій.

За результатами змагань золоті нагороди здобули Мірошник Костянтин (вагова категорія 75кг) та Литвиненко Тимофій (вагова категорія 47кг). Заяць Вікторія (вагова категорія 62кг) виборола срібну нагороду програвши в фінальній сутичці атлетці з міста Обухів. Возний Ігор (вагова категорія 42кг.), Зайкін Денис (вагова категорія 32кг.) посіли треті місця.

Особливу нагороду в номінації «НАЙКРАЩА ТЕХНІКА» отримав Литвиненко Тимофій.
Переможців нагородили медалями, грамотами та солодкими подарунками.