Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності в частині виконання робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки

Козинська селищна рада Оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності в частині виконання робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки

Вид робіт : виготовлення звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки.

Мета : визначення вартості земельної ділянки для продажу відповідно до вимог ст. 128 Земельного кодексу України.

Дані про земельну ділянку : кадастровий номер – 3223155400:05:048:0003 ; площа - 0,0182 га ; цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ; місце розташування земельної ділянки – смт. Козин, Обухівський район, Київська область ; на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна, який перебуває в приватній власності заявника.

Умови конкурсу та перелік документів, які подаються на конкурс, наведені в Положенні про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності в частині виконання робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок, яке затверджене рішенням двадцять п’ятої сесії Козинської селищної ради восьмого скликання № 15 від 08.09.2022 року, та розміщені на сайті Козинської селищної ради (www.kosin.org.ua).

Адреса для подання документів для участі в конкурсі : 08711, Київська область, Обухівський район, смт. Козин, вул. Партизанська, 2, приймальня селищного голови.

Телефон для довідок : +38(063)954-91-78

Термін прийняття документів : протягом 10 календарних днів з дня виходу оголошення про проведення конкурсу, а саме до 29 вересня 2022 року включно.

Дата та місце проведення конкурсу : 07 жовтня 2022 року об 11.00 в приміщенні Козинської селищної ради за адресою : Київська область, Обухівський район, смт. Козин, вул. Партизанська, 2.

наверх