Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ОСІННІЙ БЛАГОУСТРІЙ У КОЗИНСЬКІЙ ТГ

У Козинській ТГ благоустроєм
займається Підгірцівське комунальне підприємство, яке обслуговує три населені пункти: села Підгірці, Великі Дмитровичі та Старі Безрадичі і ТОВ «Маєток -2009», який безпосередньо відповідає за благоустрій в смт Козин.
Директор Підгірцівського комунального підприємства Олег Вікторович Глущенко розповів, що восени у комунальників особливо багато роботи. Окрім планового розчищення доріг та обрізання сухого гілля, працівники загрібають опале листя у парках та скверах, розвозять ґрунт для підсипання узбіч доріг. А також мусять прибирати стихійні сміттєзвалища, які створюють нерадиві господарі.
Основним завданням комунальників восени – є підготовка до зимового періоду. Начальник відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Козинської селищної ради Анатолій Миколайович Верещак розповів, що технічно Підгірцівське комунальне підприємство повністю готове зустріти зимові примхи природи.
Наразі готуються до проведення тендеру по закупівлі піщано-сольової суміші. Її заплановано заготовити 600 т. Цю суміш буде розприділено для кожного населеного пункту задля мобільного та ефективного використання.
Двірників і прибиральників також забезпечено усім необхідним інвентарем.

наверх