Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ПІДГОТОВКА ТЕХНІКИ ДО РОБОТИ В ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

Зима уже не за горами, тож прийшов час готувати снігоприбиральну техніку. Працівники комунальних служб Козинської ТГ, зокрема, Підгірцівського комунального підприємства, яке займається утриманням доріг громади у належному стані, підготували техніку до роботи у зимовий період.
Нещодавно Козинська селищна рада закупила три причіпні піскорозкидачі для посипання доріг пісчано-сольовою сумішшю. Їх кріплять до тракторів. Ця техніка більш компактна і зручна, тому добре підходять для вузьких вулиць сіл.
Нагадаємо, що на початку року Козинською селищною радою придбано три трактори, які передані на баланс Підгірцівського комунального підприємства. Кожен із них обслуговує територію сіл Підгірці, Великі Дмитровичі та Старі Безрадичі.
Можливості даної техніки не обмежуються розчищенням доріг від снігу у зимовий період. Трактори є універсальними. Для них створено багато різного навісного обладнання, яке допоможе комунальникам не лише у прибиранні доріг у різні пори року, а й у обкошуванні обочин доріг, подрібненні гілок дерев, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, тощо.

наверх