Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення Козинської селищної ради Обухівського району Київської області « Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах території Козинської територіальної громади Обухівського району Київської області »

Проєкт рішення Козинської селищної ради Обухівського району Київської області « Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах території Козинської територіальної громади Обухівського району Київської області » (далі - Проєкт рішення) розроблено відповідно до статей 12, 201 Земельного кодексу України, статей 271, 288, 289 « Податкового кодексу України », статей 5, 13, 18, 20, 23 Закону України « Про оцінку земель », статті 21 Закону України « Про Державний земельний кадастр », статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні », постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2021 року № 1147 « Про затвердження Методики нормативної грошової оцінки земельних ділянок ».

Рішенням затверджується технічна документація з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах території Козинської територіальної громади Обухівського району Київської області, розроблена товариством з обмеженою відповідальністю « Будексім 2007 », зазначаються терміни її застосування, оприлюднення, а також необхідність внесення відомостей про таку оцінку до Державного земельного кадастру.

Зауваження та пропозиції до Проєкту рішення можуть бути надіслані на поштову та електронну адресу Козинської селищної ради - 08711, Київська область, Обухівський район, смт. Козин, вул. Партизанська, 2 ; kozynrada@ukr.net.
Проєкт рішення та аналізу відповідного регуляторного впливу будуть оприлюднені 11.04.2023 року на офіційному сайті Козинської селищної ради Обухівського району Київської області - https://www.kosin.org.ua/.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у місячний строк з дня оприлюднення Проєкту рішення та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції можуть бути надані в письмовій та електронній формах.

Телефон для довідок та консультацій :+38(063)954-91-78 (відділ земельних відносин, екології та охорони природного середовища Козинської селищної ради)

наверх