Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення Козинської селищної ради Обухівського району Київської області «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах території Козинської територіальної громади Обухівського району Київської області»

Проєкт рішення Козинської селищної ради Обухівського району Київської області «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах території Козинської територіальної громади Обухівського району Київської області» (далі - Проєкт рішення) розроблено відповідно до статей 12, 201 Земельного кодексу України, статей 271, 288, 289 «Податкового кодексу України», статей 5, 13, 18, 20, 23 Закону України «Про оцінку земель», статті 21 Закону України «Про Державний земельний кадастр», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2021 року № 1147 «Про затвердження Методики нормативної грошової оцінки земельних ділянок».

Рішенням затверджується технічна документація з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах території Козинської територіальної громади Обухівського району Київської області, розроблена товариством з обмеженою відповідальністю «Будексім 2007», зазначаються терміни її застосування, оприлюднення, а також необхідність внесення відомостей про таку оцінку до Державного земельного кадастру.

Зауваження та пропозиції до Проєкту рішення можуть бути надіслані на поштову та електронну адресу Козинської селищної ради - 08711, Київська область, Обухівський район, смт. Козин, вул. Партизанська, 2; kozynrada@ukr.net.
Проєкт рішення та аналізу відповідного регуляторного впливу будуть оприлюднені 11.04.2023 року на офіційному сайті Козинської селищної ради Обухівського району Київської області - https://www.kosin.org.ua/.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у місячний строк з дня оприлюднення Проєкту рішення та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції можуть бути надані в письмовій та електронній формах.

Телефон для довідок та консультацій:+38(063)954-91-78 (відділ земельних відносин, екології та охорони природного середовища Козинської селищної ради)

наверх