Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ПРОТОКОЛ № 4 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Козинської селищної ради

ПРОТОКОЛ № 4

засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Козинської селищної ради

06 серпня 2021 року
с. Великі Дмитровичі, вул. Шевченка, 2

Присутні:

Голова конкурсної комісії: РАДЧЕНКО Інна Олексіївна, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Козинської селищної ради.
Члени конкурсної комісії:
- ГЛУЩЕНКО Юлія Олексіївна, головний спеціаліст з кадрової роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту Козинської селищної ради;
- ЩИПУН Ганна Дмитрівна, член батьківського коміету Великодмитровицького ліцею Козинської селищної ради;
- СВЕТЕНКО Марина Стахівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Великодмитровицького ліцею Козинської селищної ради;
- СЬОМОЧКІНА Юлія Петрівна, голова профспілкового комітету Великодмитровицького ліцею Козинської селищної ради;
- ГОЛОВА Лідія Олександрівна, депутат Козинської селищної ради по шостому багатомандатному округу VІІІ скликання;
- ТИМЧЕНКО Олена Олександрівна, керуючий справами (секретар виконавчого комітету) Козинської селищної ради;
- БОЖКО Світлана Петрівна, староста Великодмитровицького округу № 3 Козинської селищної ради;
- ГОЛОТА Оксана Петрівна, депутат Козинської селищної ради по шостому багатомандатному округу VІІІ скликання;
- ФЕДЕНКО Наталія Іванівна, директор Козинського ліцею Козинської селищної ради;
- БОНДАРЕНКО Євгенія Ігорівна, головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи Козинської селищної ради.

Порядок денний:

1.Про проведення конкурсного відбору (письмового тестування) кандидатів на заміщення вакантної посади директора Великодмитровицького ліцею Козинської селищної ради.

2. Про проведення конкурсного відбору (вирішення ситуаційного завдання) кандидатів на заміщення вакантної посади директора Великодмитровицького ліцею Козинської селищної ради.

3. Про проведення конкурсного відбору (проведення публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти) кандидатів на заміщення вакантної посади директора Великодмитровицького ліцею Козинської селищної ради.

4.Про визначення результатів конкурсного відбору.

1. СЛУХАЛИ:

РАДЧЕНКО Інну Олексіївну, голову конкурсної комісії, яка проінформувала, що згідно з наказом відділу освіти, культури, молоді та спорту Козинської селищної ради від 30 червня 2021 року № 123 оголошено конкурс на вакантну посаду директора Великодмитровицького ліцею Козинської селищної ради.

Кваліфікаційні вимоги до посади і оголошення про проведення конкурсу оприлюднено 01.07.2021 на вебсайті Козинської селищної ради.

Для участі в конкурсі заяву з необхідними документами подала одна особа: ЧЕРНІКОВА Анна Семенівна.

Відповідно до рішення конкурсної комісії (протокол № 3 від 04.08.2021) одного кандидата допущено до участі у конкурсному відборі: ЧЕРНІКОВУ Анну Семенівну.

ЧЕРНІКОВА Анна Семенівна допускається до І етапу конкурсного відбору (тестування на знання законодавства України у сфері освіти) на вакантну посаду директора Великодмитровицького ліцею Козинської селищної ради.

ГЛУЩЕНКО Юлію Олексіївну, секретаря конкурсної комісії, яка ознайомила кандидата з порядком та умовами проведення письмового тестування на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти.

Письмове тестування кандидат склала з такими результатами:

ЧЕРНІКОВА Анна Семенівна з 30 тестових запинань (30 правильних відповідей) та допускається до ІІ етапу конкурсного відбору.

ВИСТУПИЛА:

РАДЧЕНКО Інна Олексіївна, яка запропонувала проголосувати про допуск ЧЕРНІКОВУ Анну Семенівну до участі у ІІ етапі конкурсного відбору (вирішення ситуаційного завдання на перевірку професійних компетентностей) на посаду директора Великодмитровицького ліцею Козинської селищної ради.

ГОЛОСУВАЛИ (відкритим голосуванням):
«за» - 11 «проти» - 0 «утримались» - 0
Рішення прийнято одноголосно.

ВИРІШИЛИ:

Допустити ЧЕРНІКОВУ Анну Семенівну до участі у ІІ етапі конкурсного відбору (вирішення ситуаційного завдання на перевірку професійних компетентностей) на посаду директора Великодмитровицького ліцею Козинської селищної ради.

2. СЛУХАЛИ:

РАДЧЕНКО Інну Олексіївну, голову конкурсної комісії, яка повідомила про початок проведення ІІ етапу конкурсного відбору (вирішення ситуаційного завдання на перевірку професійних компетентностей) на посаду директора Великодмитровицького ліцею Козинської селищної ради, нагадала умови його проведення та систему оцінювання.

РАДЧЕНКО Інна Олексіївна запропонувала обговорити та винести рішення про складання тестування на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, ситуаційного завдання та презентації перспективного плану на п’ять років розвитку закладу загальної середньої освіти вирішення ситуаційного завдання на перевірку професійних компетентностей по кожному кандидату окремо шляхом голосування.

ГОЛОСУВАЛИ (відкритим голосуванням):
«за» - 11 «проти» - 0 «утримались» - 0
Рішення прийнято одноголосно.

ВИСТУПИЛИ:

ГЛУЩЕНКО Юлія Олексіївна, яка повідомила про закінчення І та ІІ етапів конкурсного відбору.

ЧЕРНІКОВУ Анну Семенівну вважати як таку, що успішно пройшла І та ІІ етапи конкурсного відбору.

РАДЧЕНКО Інна Олексіївна запропонувала допустити кандидата ЧЕРНІКОВУ Анну Семенівну до чергового етапу конкурсного відбору (проведення публічної та відкритої презентації перспективного плану на п’ять років розвитку закладу загальної середньої освіти).

ГОЛОСУВАЛИ (відкритим голосуванням):
«за» - 11 «проти» - 0 «утримались» - 0

ВИРІШИЛИ:

Затвердити результати оцінювання вирішення ситуаційного завдання кандидата та оголосити результати кандидату.

Кандидата ЧЕРНІКОВУ Анну Семенівну вважати такою, що пройшла вирішення ситуаційного завдання, та допустити до чергового етапу конкурсного відбору (проведення публічної та відкритої презентації перспективного плану на п’ять років розвитку закладу загальної середньої освіти).

3.СЛУХАЛИ:

РАДЧЕНКО Інну Олексіївну, голову конкурсної комісії, яка ознайомила кандидата з порядком та умовами проведення публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти.

ГЛУЩЕНКО Юлію Олексіївну, секретаря конкурсної комісії, яка запропонувала оцінити шляхом голосування ІІІ етап конкурсу презентацію перспективного плану на п’ять років розвитку закладу загальної середньої освіти, співбесіду з кандидатом на посаду директора Великодмитровицького ліцею Козинської селищної ради.

ГОЛОСУВАЛИ (відкритим голосуванням):
«за» - 11 «проти» - 0 «утримались» - 0

ВИРІШИЛИ:

Кандидата ЧЕРНІКОВУ Анну Семенівну вважати такою, що пройшла презентацію.

ГОЛОСУВАЛИ (відкритим голосуванням):
«за» - 11 «проти» - 0 «утримались» - 0

4. СЛУХАЛИ:

Радченко Інну Олексіївну, голову конкурсної комісії, яка довела до відома присутніх членів конкурсної комісії про необхідність визначення результатів голосування за кожний етап конкурсного відбору.

За результатами трьох етапів конкурсного відбору кандидат набрала більшість голосів:

На підставі результатів проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Великодмитровицького ліцею Козинської селищної ради переможцем можна вважати ЧЕРНІКОВУ Анну Семенівну.

ГОЛОСУВАЛИ (відкритим голосуванням):
«за» - 11 «проти» - 0 «утримались» - 0

ВИРІШИЛИ:

1.Вважати переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора Великодмитровицького ліцею Козинської селищної ради ЧЕРНІКОВУ Анну Семенівну.

2.Доручити відділу освіти, культури, молоді та спорту Козинської селищної ради провести процедуру призначення, згідно чинного законодавства та покладених на нього повноважень, на посаду директора Великодмитровицького ліцею Козинської селищної ради ЧЕРНІКОВУ Анну Семенівну.

- Голова комісії Інна РАДЧЕНКО
- Секретар комісії Юлія ГЛУЩЕНКО
Члени комісії:

  • Ганна ЩИПУН
  • Марина СВЕТЕНКО
  • Юлія СЬОМОЧКІНА
  • Лідія ГОЛОВА
  • Олена ТИМЧЕНКО
  • Світлана БОЖКО
  • Оксана ГОЛОТА
  • Наталія ФЕДЕНКО
  • Євгенія БОНДАРЕНКО
наверх