Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ПРОТОКОЛ № 6 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Козинської селищної ради

ПРОТОКОЛ № 6 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Козинської селищної ради

18 листопада 2021 року
с. Підгірці, вул. Васильківська, 39/1

Присутні:
Голова конкурсної комісії:

  • РАДЧЕНКО Інна Олексіївна, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Козинської селищної ради.

Члени конкурсної комісії:

  • ГЛУЩЕНКО Юлія Олексіївна, головний спеціаліст з кадрової роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту Козинської селищної ради;
  • КОТЕНКО Оксана Олексіївна, член батьківського комітету Підгірцівського ліцею Козинської селищної ради;
  • ТАТАРЧУК Наталія Олександрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Підгірцівського ліцею Козинської селищної ради;
  • ВАСИЛІВ Ірина Володимирівна, голова профспілкового комітету Підгірцівського ліцею Козинської селищної ради;
  • КРАВЧЕНКО Сергій Сергійович, староста Підгірцівського округу № 7 Козинської селищної ради;
  • ТИМЧЕНКО Олена Олександрівна, керуючий справами (секретар виконкому) Козинської селищної ради;
  • ВОЛОШИНА Оксана Анатоліївна, депутат Козинської селищної ради по сьомому багатомандатному округу VІІІ скликання;
  • ФЕДЕНКО Наталія Іванівна, директор Козинського ліцею Козинської селищної ради;
  • БОНДАРЕНКО Євгенія Ігорівна, головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи Козинської селищної ради.

Порядок денний:

1.Про визначення кворуму конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Козинської селищної ради у зв’язку з відсутністю одного члена комісії КРАВЧЕНКА Сергія Павловича, депутата Козинської селищної ради по сьомому багатомандатному округу VІІІ скликання.

2.Про проведення конкурсного відбору (письмового тестування) кандидатів на заміщення вакантної посади директора Підгірцівського ліцею Козинської селищної ради.

3. Про проведення конкурсного відбору (вирішення ситуаційного завдання) кандидатів на заміщення вакантної посади директора Підгірцівського ліцею Козинської селищної ради.

4. Про проведення конкурсного відбору (проведення публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти) кандидатів на заміщення вакантної посади директора Підгірцівського ліцею Козинської селищної ради.

4.Про визначення результатів конкурсного відбору.

1.СЛУХАЛИ:

РАДЧЕНКО Інну Олексіївну, голову конкурсної комісії:
яка проінформувала, що згідно з наказом відділу освіти, культури, молоді та спорту Козинської селищної ради від 11 жовтня 2021 року № 198 оголошено конкурс на вакантну посаду директора Підгірцівського ліцею Козинської селищної ради.

Кваліфікаційні вимоги до посади і оголошення про проведення конкурсу оприлюднено 11.10.2021 на вебсайті Козинської селищної ради.

на засіданні конкурсного відбору присутні 10 членів комісії у відсотковому співвідношенні – 91%. Відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Козинської селищної ради для успішного проведення конкурсного відбору допускається присутність членів комісії не менше двох третин. Тому вважаю, що присутніх членів конкурсної комісії більше двох третин і пропоную розпочати конкурс.

ГОЛОСУВАЛИ (відкритим голосуванням):

«за» - 10 «проти» - 0 «утримались» - 0
Рішення прийнято одноголосно.

РАДЧЕНКО Інна Олексіївна, голову конкурсної комісії: повідомила наступне.

Для участі в конкурсі заяву з необхідними документами подала одна особа: САЦИК Антоніна Володимирівна.

Відповідно до рішення конкурсної комісії (протокол № 5 від 15.11.2021) одного кандидата допущено до участі у конкурсному відборі: САЦИК Антоніну Володимирівну.

САЦИК Антоніна Володимирівна допускається до І етапу конкурсного відбору (тестування на знання законодавства України у сфері освіти) на вакантну посаду директора Підгірцівського ліцею Козинської селищної ради.

ГЛУЩЕНКО Юлію Олексіївну, секретаря конкурсної комісії, яка ознайомила кандидата з порядком та умовами проведення письмового тестування на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти.

Письмове тестування кандидат склала з такими результатами:

САЦИК Антоніна Володимирівна з 30 тестових запинань (28 правильних відповідей) та допускається до ІІ етапу конкурсного відбору.

ВИСТУПИЛА:

РАДЧЕНКО Інна Олексіївна, яка запропонувала проголосувати про допуск САЦИК Антоніну Володимирівну до участі у ІІ етапі конкурсного відбору (вирішення ситуаційного завдання на перевірку професійних компетентностей) на посаду директора Підгірцівського ліцею Козинської селищної ради.

ГОЛОСУВАЛИ (відкритим голосуванням):

«за» - 10 «проти» - 0 «утримались» - 0
Рішення прийнято одноголосно.

ВИРІШИЛИ:

Допустити САЦИК Антоніну Володимирівну до участі у ІІ етапі конкурсного відбору (вирішення ситуаційного завдання на перевірку професійних компетентностей) на посаду директора Підгірцівського ліцею Козинської селищної ради.

2.СЛУХАЛИ:

РАДЧЕНКО Інну Олексіївну, голову конкурсної комісії, яка повідомила про початок проведення ІІ етапу конкурсного відбору (вирішення ситуаційного завдання на перевірку професійних компетентностей) на посаду директора Підгірцівського ліцею Козинської селищної ради, нагадала умови його проведення та систему оцінювання.

РАДЧЕНКО Інна Олексіївна запропонувала обговорити та винести рішення про складання тестування на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, ситуаційного завдання та презентації перспективного плану на п’ять років розвитку закладу загальної середньої освіти вирішення ситуаційного завдання на перевірку професійних компетентностей шляхом голосування.

ГОЛОСУВАЛИ (відкритим голосуванням):

«за» - 10 «проти» - 0 «утримались» - 0
Рішення прийнято одноголосно.

ВИСТУПИЛИ:

ГЛУЩЕНКО Юлія Олексіївна, яка повідомила про закінчення І та ІІ етапів конкурсного відбору.

САЦИК Антоніну Володимирівну вважати як таку, що успішно пройшла І та ІІ етапи конкурсного відбору.

РАДЧЕНКО Інна Олексіївна запропонувала допустити кандидата САЦИК Антоніну Володимирівну до чергового етапу конкурсного відбору (проведення публічної та відкритої презентації перспективного плану на п’ять років розвитку закладу загальної середньої освіти).

ГОЛОСУВАЛИ (відкритим голосуванням):

«за» - 10 «проти» - 0 «утримались» - 0
Рішення прийнято одноголосно.

ВИРІШИЛИ:

Затвердити результати оцінювання вирішення ситуаційного завдання кандидата та оголосити результати кандидату.

Кандидата САЦИК Антоніну Володимирівну вважати такою, що пройшла вирішення ситуаційного завдання, та допустити до чергового етапу конкурсного відбору (проведення публічної та відкритої презентації перспективного плану на п’ять років розвитку закладу загальної середньої освіти).

3.СЛУХАЛИ:

РАДЧЕНКО Інну Олексіївну, голову конкурсної комісії, яка ознайомила кандидата з порядком та умовами проведення публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти.

ГЛУЩЕНКО Юлію Олексіївну, секретаря конкурсної комісії, яка запропонувала оцінити шляхом голосування ІІІ етап конкурсу презентацію перспективного плану на п’ять років розвитку закладу загальної середньої освіти, співбесіду з кандидатом на посаду директора Підгірцівського ліцею Козинської селищної ради.

ГОЛОСУВАЛИ (відкритим голосуванням):

«за» - 10 «проти» - 0 «утримались» - 0
Рішення прийнято одноголосно.

ВИРІШИЛИ:

Кандидата САЦИК Антоніну Володимирівну вважати такою, що пройшла презентацію.

ГОЛОСУВАЛИ (відкритим голосуванням):

«за» - 10 «проти» - 0 «утримались» - 0
Рішення прийнято одноголосно.

наверх