Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Р І Ш Е Н Н Я «Про визначення переліку земельних ділянок комунальної власності з метою продажу прав на земельні ділянки (оренди, суперфіцію, емфітевзису)»

Р І Ш Е Н Н Я «Про визначення переліку земельних ділянок комунальної власності з метою продажу прав на земельні ділянки (оренди, суперфіцію, емфітевзису)»

Беручи до уваги, необхідність визначення переліку земельних ділянок комунальної власності з метою продажу прав на земельні ділянки (оренди, суперфіцію, емфітевзису), та враховуючи, неможливість по деяким земельним ділянкам зазначити в переліку кадастрові номера, оскільки вони будуть визначені після затвердження відповідної землевпорядної документації, керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельним кодексом України, Законом України «Про оренду землі», сесія Козинської селищної ради

В И Р І Ш И Л А:

Затвердити перелік земельних ділянок комунальної власності з метою виконання робіт із землеустрою та подальшого проведення земельних торгів (Додаток № 1).

Надати дозвіл Козинській селищній раді на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, зазначених в Додатку № 1 до даного Рішення.
Розроблені проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, що зазначені в п. 3 даного Рішення, після погодження в установленому порядку та отримання позитивного висновку державної землевпорядної експертизи (в разі якщо проекти підлягають обов’язковій державній експертизі землевпорядної документації), подати на розгляд сесії Козинської селищної ради.
Умови продажу прав на земельні ділянки, які зазначені в Додатку № 1, будуть визначені при розгляді (затверджені) розроблених проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Селищний голова В.В.Гартік
смт. Козин
№ 20 Від «10» лютого 2022 р.

Додаток № 1

до рішення 18 сесії Козинської селищної ради VIІІ скликання
від 10.02.2022 року № 20

Перелік земельних ділянок комунальної власності для виконання робіт із землеустрою щодо відведення земельних ділянок

Місце розташуванняОрієнтовний площаЦільове призначенняПроведення робіт
1 Київська область, Обухівський район, смт. Козин 0,0395 га для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення виготовлення та погодження в установленому законодавством порядку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшого продажу права оренди на земельну ділянку

Селищний голова В.В. Гартік

наверх