Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Щорічно 23 серпня в Україні відзначають День...

Щорічно 23 серпня в Україні відзначають День Державного Прапора України. Цього дня жовто-блакитний символ України майорить на будівлях державних установ, підприємств, організації, та і просто із вікон та балконів власних будинків, демонструючи єдність та силу українського народу.
У Козинській територіальній громаді День Прапора відзначатимуть у селі Підгірці. У центрі села планують організувати масштабне свято за участі творчих колективів ТГ, зокрема, хорів «Українська пісня» смт Козин, «Вишиванка» с.Старі Безрадичі, «Дмитрівчани» с.Великі Дмитровичі та «Підгорянка» с.Підгірці. Концертні номери представлять талановиті артисти нашого краю. Зірковою гостею свята буде Народна артистка України Наталя Бучинська.
Також цього дня планують організувати спортивні показові виступи та майстер-класи з різних видів спорту, зокрема, з карате, вільної боротьби, боксу, спортивної та художньої гімнастики.
На малюків чекатимуть дитячі атракціони, анімація, розваги та частування.
Організовує захід відділ освіти, культури, молоді та спору Козинської ТГ за сприяння Козинської селищної ради. Активну участь у підготовці свята бере депутат Козинської селищної ради Оксана Волошина.
Запрошуємо всю Козинську громаду разом відзначити одне з найбільших державних свят!

наверх