Київської області

СК «ZASPA» - 2009 СТАЛИ ЧЕМПІОНАМИ ТУРНІРУ BENFICA CUP

СК «Zaspa» - 2009 стали чемпіонами турніру Benfica Cup
Щорічний турнір Benfica Cup для команд 2009 р.н проходив з 12 по 13 червня.
У турнірі взяли участь 9 команд з Києва, Київської області та інших регіонів України.
У перший день турніру команда СК «Zaspa» - 2009 проходила групову кваліфікацію та посіла 2-е місце у групі. Наші футболісти : виграли у команди "Ураган" м.Київ з рахунком 3:2 та програли команді СК Бердичів 2:1. Таким чином ми отримали нагоду позмагатись у стикових матчах за вихід до півфіналу.
Згідно регламенту, команди які посіли другі місця мають пройти кваліфікацію та зустрітись з суперниками, що посіли 2 та найкраще 3 місця в інших групах. Перший матч був з командою ФК Бородянка, який завершився з рахунком 1:1. СК «Zaspa» - 2009 здобули перемогу у серії післяматчевих пенальті з рахунком 1:0.
Наступний матч відбувся за 10 хвилин з командою ДЮФК Столичний, де наші гравці отримали впевнену перемогу з рахунком 4:0.
У півфіналі зустрілись з командою ФК "Ураган" та не залишили їм шансів, обігравши суперника з рахунком 3:0.
У фіналі СК «Zaspa» - 2009 зустрілись з сильним суперником, командою "Фенікс", яка напередодні обіграла фаворитів турниру команду Benfica з рахунком 2:1.
Гра була напруженою, СК «Zaspa» - 2009 постійно атакувала суперників, але змогли взяти їх ворота лише один раз, забивши гол у першому таймі, що і принесло нам перемогу.
Голи забивали Данііл Галкін, Тімур Бояр, Дмитро Тимченко та Олексій Петренко.
Артем Коновалов забив 5 голів та пенальті, Данііл Князьков - 6 голів.
Також гравці команди отримали дві відзнаки: кращий бомбардир турніру та "за жагу до перемоги".
Команда отримала подарункові сертифікати для святкування в одному їз закладів харчування Києва, кубок, медалі, цінні подарунки та солодощі.