Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ – НАЗУСТРІЧ ЛЮДЯМ

Вже стало традицією проведення виїзних прийомів фахівцями Обухівської міськрайонної філії КОЦЗ на базі сервісного майданчика у Козинській територіальній громаді. Мета таких прийомів – наближення послуг служби зайнятості до мешканців громади.
Місцеві жителі мають змогу отримати щомісячно безкоштовні консультації наших фахівців. Незайнятих громадян насамперед цікавлять актуальні вакансії на ринку праці Обухівщини, порядок та умови реєстрації в службі зайнятості, у тому числі за допомогою порталу державних послуг «Дія» та сервісу «Електронна черга», необхідних для реєстрації документів, критеріїв призначення допомоги по безробіттю, можливості підвищення кваліфікації шляхом безкоштовного професійного навчання, переваг використання електронних сервісів служби зайнятості.
Місцеві роботодавці в черговий раз пересвідчилися у перевагах співпраці із службою зайнятості: це і допомога в підборі працівників на замовлення роботодавця методом рекрутингу для укомплектування вакансій, і професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця, і компенсація фактичних витрат роботодавцю на створення нових робочих місць у розмірі єдиного соціального внеску та багато ін.
Запрошуємо всіх бажаючих мешканців Козинської територіальної громади прийти та отримати всю необхідну інформацію щодо послуг служби зайнятості та можливості офіційного працевлаштування у наших фахівців під час наступного виїзного прийому 18 листопада.

наверх