Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ У ПІДГІРЦЯХ

Святковий захід до Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України відбувся Підгірцях Козинскької ТГ.
Урочисту частину заходу розпочали з підняття жовто-блакитного стягу. Церемонія підняття прапора відбулася за участю Козинського селищного голови Валерія Володимира Гартіка, старости Підгірцівського старостинського округу Козинської ТГ Сергія Сергійовича Кравченка, депутатів Козинської селищної ради та представників відділу освіти, культури, молоді і спорту. Почесну місію підняття прапору виконали воїни АТО Козинської територіальної громади.
Депутат Козинської селищної ради Оксана Анатоліївна Волошина, яка була співорганізатором та ведучою заходу зазначила, що День Незалежності – одне з найбільших державних свят, свято усіх українців, справжніх патріотів, тож саме цього дня хотілося згуртувати громаду і всім разом відзначити цю величну і знакову дату – 30-ти річчя Дня Незалежності України!
У ході святкування, організатори підготували цікаву розважальну програму для дітей. Тут були дитячі атракціони, анімація, розваги та частування морозивом.
Різнобарв’ям голосів співочих колективів наповнювалася центральна площа села, коли на сцену виходили хори та ансамблі з усієї Козинської ТГ.
Вихованці спортивних секцій Підгірців продемонстрували власні вміння і навички під час показових виступів та майстер-класів з різних видів спорту, зокрема, з карате, вільної боротьби, боксу, футболу, спортивної та художньої гімнастики.
А завершальним акордом святкування Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України у Підгірцях став виступ зіркової гості, Народної артистка України Наталії Бучинської.

наверх